Welkom

header3

Nieuws

Bouw van een nieuw zwembad in Aalsmeer komt dichterbij

De nieuwbouw van zwembad De Waterlelie komt steeds meer in zicht. Na een aanbestedingstraject is de opdracht gegund aan Van Norel Bouwgroep.

Met de gunning start de volgende fase van het ontwerp richting de bouw. Het huidige zwembad is na ruim vijftig jaar gebruik aan het einde van zijn levensduur.

Renovatie bleek geen haalbare optie. Met de overeenkomst is de weg vrijgemaakt voor een modern, duurzaam en toekomstgericht zwembadcomplex.

Het nieuwe zwembad bestaat onder andere uit een 25-meter wedstrijdbad, een doelgroepenbad en een recreatiebad.

Dankzij een bijdrage van ruim 3 miljoen euro vanuit het Omgevingsfonds Schiphol (OFS) wordt het zwembad  aantrekkelijk voor alle doelgroepen.

De verwachting is dat het zwembad in 2029 klaar is.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Timelapse bouw zwembad Aquadoorn

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl