

Beveiligers, camerasystemen, bodycams en onder meer een e-ticketsysteem moeten ervoor zorgen dat er geen incidenten in de openluchtzwembaden in de gemeente Terneuzen plaatsvinden.
Vorige jaar zomer waren er problemen met reljeugd uit Belgie. In juli 2023 werd er al ingegrepen door een identificatieplicht in te stellen.
En door de zwembaden alleen nog maar toegankelijk te maken voor inwoners van bepaalde gemeenten.
De gemeente wil nu de drukte beter monitoren en daarom wordt een e-ticketsysteem geïntroduceerd.
Op drukke dagen zullen beveiligers worden ingezet. De beveiligers bewaken het opvolgen van de huisregels op de ligweides.
Met een steeds verhardende maatschappij is het helaas nodig om dit soort maatregelen te treffen.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl