Welkom

splash3

Nieuws

Tragisch ongeval schokt Lochem en zwemwereld

Bij zwem- en sportcentrum De Beemd in Lochem is bedrijfsleider/badmeester Gert Assink op tragische wijze om het leven gekomen.

Het dodelijke ongeval vond plaats in een opslagcontainer voor houtkorrels bij het zwembad en roept veel vragen op.

De container met geperste houtkorrels (pellets) wordt gebruikt als opslag voor de houtkachel die het zwembad verwarmt.

Gert Assink was een populaire en voor velen bekende verschijning bij De Beemd en in Lochem, waar hij is geboren en getogen.

Ook in de zwembadwereld was hij een graag gezien persoon die met veel passie zijn vak uitoefende.

Op de website van De Beemd vindt u meer informatie over de gelegenheid voor condoleren.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Nieuwe multifunctionele gebouw (MFG) Rhenen open

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl