De totstandkoming van het nieuwe zwembad in Bilthoven is niet over één nacht ijs gegaan. Het heeft jaren geduurd, een aantal wethouders de kop gekost en onder de laatste wethouder van de vorige coalitie Rost van Tonningen is de bouw dit jaar eindelijk ingezet.
Vanwege scheurvorming in het beton van het bassin en kelder is de bouw door aannemer en bouwbedrijf Vaessen voorlopig stilgelegd. De aannemer gaat nu een onderzoek uitvoeren hoe deze scheuren ontstaan zijn en vooral hoe het gerepareerd kan worden.
Gemeente De Bilt meldt dat het bestaande zwembad Brandenburg open blijft tot het nieuwe zwembad geopend wordt. De opening van het nieuwe bad is gepland voor de zomer van 2019 maar zal wellicht vertraging oplopen.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl