Anderhalf jaar geleden stemde de gemeenteraad van Geldrop-Mierlo in met de renovatie van zwembad De Smelen.
Hiervoor is bijna 3 miljoen euro uitgetrokken. Met de renovatie is het de bedoeling om het zwembad energiezuiniger te maken.
Het zwembad kan, als het goed is, dan weer 15 jaar vooruit. De kosten van de renovatie zijn voor rekening van Sportfondsen Nederland.
Sportfondsen Nederland heeft een paar jaar geleden alle zwembaden van Laco Exploitaties overgenomen, die was destijds exploitant.
De Smelen maakte deel uit van een aantal zwembaden die in de vorige eeuw via een bepaalde constructie verkocht zijn aan exploitant Laco Exploitaties.
Die zwembaden kwamen na 25 jaar voor een symbolisch bedrag in handen van Laco. Alleen heeft het bedrijf te weinig gedaan aan onderhoud van de zwembaden.
De gemeente heeft de renovatie nu weer uitgesteld omdat er problemen zijn met de aanbesteding.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl