Na een lekkage is er 50.000 liter water bij Sportiom / subtropisch zwembad AquaFun in Den Bosch weggestroomd naar de bufferkelder van het zwembad. Het lek ontstond in een leiding van de wateropslag en is inmiddels gerepareerd en de brandweer heeft het water weggepompt.
Als reactie op het voorval heeft zwembad een ludieke actie opgezet. Iedereen die met een emmer water bij het zwembad zou komen kreeg een gratis entreekaartje ter waarde van 7,95 euro. Inmiddels zijn er 250 kinderen met een emmer water bij het zwembad gekomen. Vanwege het succes gaat het zwembad nog even door met de actie en de 500-ste ‘emmer water’ krijgt als extra een weekendje weg en uiteraard ook een entreekaartje.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl