Welkom

winterzwemmen

Nieuws

Knappende tegels veroorzaken veel overlast

We hebben hier al een aantal keren aandacht aanbesteed. Wat is er toch aan de hand dat tegels in zwembaden spontaan knappen.

Het blijft in veel gevallen een raadsel. Wat wel opvallend is, het zijn zwembaden die vrij recent gebouwd zijn.

De heropening van de zwembaden in sportcomplex Doelum in Renkum lijkt nu wel dichterbij te komen.

De oorzaak en het vinden van een oplossing duurde lang. De zwembaden van MFC Doelum, een wedstrijdbad en een doelgroepenzwembad, zijn sinds 2018 in gebruik.

Inmiddels ligt er een herstelplan en kan de aannemer aan de slag. Die begint met het verwijderen van alle tegels van de perrons, doucheruimtes, deel van de gang en de overloopgoten.

Daarna komen de bassins aan de beurt. Of het allemaal gaat werken valt nog te bezien.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Verduurzaming Rivièrabad Spijkenisse

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl