Welkom

winterzwemmen

Nieuws

In Arnemuiden gaat de klok waarschijnlijk definitief weer luiden

De gemeenteraad van Middelburg, waar Arnemuiden onder valt, wil met de stichting Behoud Julianabad Arnemuiden verder praten over de toekomst van het zwembad.

De gemeenteraad heeft B & W opdracht gegeven om in overleg met de stichting met een aantal opties te komen om het zwembad te behouden.

Met een bijdrage van  45.000 euro per jaar denkt de stichting Behoud Julianabad Arnemuiden het zwembad open te kunnen houden.

Het actiecomité kreeg eerder een half jaar de tijd om met een reddingsplan te komen.

Er is heel veel draagvlak in Arnemuiden om het zwembad open te houden en veel vrijwilligers die willen bijdragen.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Verduurzaming Rivièrabad Spijkenisse

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl