

Er wordt veel gediscusieerd over de keuzes die gemeenten maken over de grootte en de vorm van een nieuw zwembad.
De ene gemeente kiest voor een bescheiden opzet en de andere gemeente wil de inwoners een compleet aanbod bieden.
In Emmen is in oktober vorig jaar het nieuwe Aquarena geopend waar men rekening heeft gehouden met de wensen van alle doelegroepen en dat betaald zich direct al uit.
Met maar liefst honderdduizend bezoekers in vier maanden tijd is het zwembad goed uit de startblokken gekomen.
De faciliteiten dat het zwembad biedt nodigen ook uit om terug te komen. Er is voor zowel voor jong als oud genoeg te beleven.
Er worden wekelijks activiteiten georganiseerd en dat zorgt ook voor de hoge bezoekersaantallen.
Alles heeft ook te maken met beschikbare budgeten, het nieuwe zwembad vlakbij het voetbalstadion van Emmen kostte 15 miljoen euro.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl