Welkom

winterzwemmen

Nieuws

Een sportorganisatie drijft op vrijwilligers

Vrijwilligers vinden is tegenwoordig een lastige zaak. Er is nu een grootschalige vergrijzing gaande in Nederland. Dus zou je zeggen, voldoende input.

Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Overal moeten vrijwilligers ingezet worden om sportverenigingen en ook zwembaden draaiende te houden.

En dat gaat het om bestuursleden en bij zwembaden bijvoorbeeld toezichthouders. Of om het populair te zeggen, lifeguards.

Er moet van alles worden gedaan om vrijwilligers te werven. Zo ook bij zwembad De Blinkerd in Ten Boer in de provincie Groningen.

Het zwembad werd tien jaar geleden deels geprivatiseerd in de vorm van een stichting, de gemeente is de eigenaar.

Een vrijwilligersbestuur verzorgt de exploitatie samen met de inzet van medewerkers voor de kassa, horeca, groen en toezichthouders.

Maar het vrijwilligersbestuur raakt op leeftijd en er is nieuwe aanwas nodig om het zwembad draaiende te houden.

Vrijwilligers zijn het lijm in iedere sportorganisatie. Eerdaags is het weer NL Doet en dat is een ijkpunt om vrijwilligers te werven.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Verduurzaming Rivièrabad Spijkenisse

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl