

Je kunt veel willen maar of het haalbaar is valt te bezien. Het Alkmaarse college van B & W kiest voor nieuwbouw van zwembad Hoornse Vaart.
Het nieuwe zwembad krijgt een 52-meterbad met 8 banen, een 25-meterbad met 6 banen, een golfslagbad, een doelgroepenbad en een waterspeeltuin.
Daarnaast komen er recreatieve voorzieningen zoals een jacuzzi, een 78 meter lange tubeglijbaan, een duikplank en een buitenzwembad.
De gemeenteraad stemde in april 2024 al in met de verdere uitwerking van het plan, dit in samenwerking met diverse gebruikers en sportverenigingen.
De nieuwbouw komt direct naast het huidige zwembad, zodat de bestaande activiteiten tijdens de bouw kunnen doorgaan.
De oplevering van het nieuwe zwembad en sportcomplex is gepland vanaf begin 2029.
Maar dan moet de gemeenteraad wel akkoord gaan met dit megaplan. De plannen worden eerdaags aan de gemeenteraad aangeboden.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl