

Bres Accommodaties gaat vanaf 1 januari 2023 zwembad De Waterstee in Numansdorp en zwembad Het Centrum in Klaaswaal exploiteren. Het bedrijf neemt het stokje over van Sportfondsen Nederland.
Hiermee komt het aantal zwembaden dat Bres Accommodaties exploiteert in de regio Hoeksche Waard op vier. Sportcentrum De Boogerd in Oud-Beijerland en Zwembad De Wellen in ’s-Gravendeel maken al onderdeel uit van Bres.
Er is dus gekozen voor een regionale aanpak dat moet zorgen voor meer interne operationele efficiency, maar belangrijker nog: bijdragen aan de maatschappelijke meerwaarde van de accommodaties.
In principe verandert er niets alleen dat na de overname het eigen zwemlesconcept ‘Bres & Bo’ wordt ingevoerd. Dit zwemlesconcept is in samenwerking met een professionele partij ontwikkeld. En in Numansdorp komt er op termijn een nieuw zwembad.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl