Je leest er in de zomerperiode regelmatig over, inbraken bij openluchtzwembaden. De baden liggen vaak afgelegen en zijn daardoor een makkelijk doelwit voor vandalen en inbrekers.
Zo ook bij zwembad Hattemat in Gramsbergen. In een week tijd is het zwembad twee keer slachtoffer geworden van inbrekers.
Meestal zijn inbrekers op jacht naar de kluis, maar andere zaken moeten het vaak ook ontgelden en er wordt er veel schade aangericht.
Het blijft een lastig probleem, de enige oplossing is om geen waardevolle spullen en vooral geen geld achter te laten. En een kluis is geen zekerheid om de dieven af te schrikken.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl