Welkom

splash3

Nieuws

010 City Swim voor het Daniel den Hoed Fonds

Zondag 1 juli 2018 wordt er een sponsorzwemtocht van anderhalve kilometer georganiseerd in de Rotterdamse Wijnhaven. De 010 City Swim is bedoelt om geld op te halen voor het Daniel den Hoed Fonds onder het motto ‘Maak kanker kansloos’.

Het Daniel den Hoed Fonds haalt geld op voor baanbrekend wetenschappelijk onderzoek in het Erasmus MC Kanker Instituut: het grootste kankercentrum van Nederland. Wetenschappelijk onderzoek zorgt ervoor dat steeds meer mensen kanker overleven en de kwaliteit van leven van patiënten met kanker verbetert.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Nieuwe multifunctionele gebouw (MFG) Rhenen open

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl