Welkom

splash3

Nieuws

Zwembaden vaker dicht vanwege personeelstekort

De krapte op de arbeidsmarkt is in alle sectoren waarneembaar en breekt nu alle records. Volgens het CBS staat tegenover elke 100 werklozen staan 133 vacatures die niet worden vervuld.

En het blijkt een groot structureel probleem te gaan worden. In zwembadland hebben we er ook mee te maken.

Vanwege personeelstekorten zullen (openlucht)zwembaden vaker gedwongen de poorten moeten sluiten. Er is namelijk een chronisch tekort aan toezichthouders.

Zwembaden zijn daardoor ook gedwongen om de openingstijden aan te passen. Er zal op kort termijn naar een oplossing gezocht moeten worden maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Techniek van een nieuw zwembad

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl