De gemeente Zwartewaterland heeft aangegeven om alles in het werk te stellen de zwembaden in de regio open te houden. De gemeente schrijft dit in een brief aan organisaties van Zwartewaterland die gebruikmaken van de accommodaties.
De gemeente meldde vorig jaar aan de exploitant, Stichting Zwembaden Zwartewaterland, dat de stichting vanaf 2016, 200.000 euro minder subsidie zou krijgen. Dat zou concreet betekenen dat in ieder geval één zwembad zou moeten sluiten.
De afgelopen maanden is daar massaal tegen geprotesteerd. Het gaat om de zwembaden Bestevaer, De Kragge, Openluchtbad Ariën Prins van Wijngaarden in de regio.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl