Naast het graadje lager aan temperatuur en minder lang douchen heeft het zwembad in Westervoort het waterpeil met een halve meter laten zakken.
Het Zwemcentrum van Sportsplanet bespaart met deze maatregel maandelijks maar liefst 2.500 euro. Het idee komt van eigenaar Hans Frieling.
De gasprijzen stijgen zo snel en hoe langer de oorlog in Oekraïne duurt wordt het er niet beter op. Dus moet je alles aanpakken om energie te besparen.
Het waterpeil laten zakken nam bijna drie uur in beslag en het water is automatisch afgevoerd naar een bufferkelder onder de grond.
Het bassin is nu drie meter diep en dat blijft in ieder geval zo tot de zomer. Een prima idee in tijden van extreem hoge gasprijzen.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl