Welkom

splash3

Nieuws

Vrijkaarten voor zwembad in voedselpakket

Op initiatief van de PVDA Staphorst hebben gezinnen in Staphorst en omgeving, die het financieel zwaar hebben, een vrijkaart voor het zwembad De Broene Eugte ontvangen.

De PvdA vindt het onaanvaardbaar dat met name kinderen die opgroeien in armoede niet kunnen deelnemen aan allerlei sociale- en maatschappelijke activiteiten.

Er blijkt in Nederland, ondanks de economische groei, nog veel verborgen armoede te zijn.

Mensen blijken in de praktijk een grote schaamtegevoel te hebben om zichzelf als zodanig te presenteren.

Daarom wordt er vaak geen gebruik gemaakt van de beschikbare mogelijkheden en door het op deze manier te doen werkt het niet stigmatiserend.

Het aanbieden van zwemlessen aan minder bedeelde kinderen zou ook anders georganiseerd moeten worden om het taboe weg te halen.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Techniek van een nieuw zwembad

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl