Na 52 jaar zal zwembad Akwamarijn in Zaltbommel naar alle waarschijnlijkheid gaan sluiten. Althans dat is het advies van het college van B & W aan de gemeenteraad. Het zwembad is aan het einde van zijn levensduur.
Vanaf 2010 zijn er al plannen om het zwembad te sluiten. Toen stelden het college vanwege bezuinigingen dat zwembad Akwamarijn uiterlijk haar deuren zou sluiten in 2016. Het contract dat met de huidige exploitant Sportfondsen is hierop afgestemd en loopt tot en met 31 december 2016.
Bij sluiting maakt Sportfondsen in overleg met de gemeente een sociaal plan voor de medewerkers van Akwamarijn.
Als abonnee van ZwemRekreatie heeft u exclusief toegang tot de reguliere uitgave van ZwemRekreatie met een archief van duizenden artikelen. Meld u nu aan via het aanmeldformulier en voor slechts 35 euro per jaar blijft u op de hoogte van de laatste actuele informatie en belangrijke ontwikkelingen binnen de branche.
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u gebruik maken van het contactformulier. U krijgt dan per omgaande een reactie.