Opzienbarend nieuws uit Enschede. Vanwege de bezuinigingen op het gemeentelijk sportbedrijf van 1 miljoen euro per jaar gaat de gemeente twee zwembaden sluiten, De Brug in Glanerbrug en Het Slagman in Enschede Noord.
De voornaamste reden is dat er in het verleden geen rekening is gehouden met de toekomstige onderhoudskosten aan de zwembaden.
Het plan van de gemeente is nu om Zwembad De Brug vanaf 2017-2018 te sluiten en op langer termijn Zwembad Het Slagman omdat deze recentelijk een grondige renovatie heeft ondergaan.
Als abonnee van ZwemRekreatie heeft u exclusief toegang tot de reguliere uitgave van ZwemRekreatie met een archief van duizenden artikelen. Meld u nu aan via het aanmeldformulier en voor slechts 35 euro per jaar blijft u op de hoogte van de laatste actuele informatie en belangrijke ontwikkelingen binnen de branche.
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u gebruik maken van het contactformulier. U krijgt dan per omgaande een reactie.