De zwembaden in Leiden gaan volgend jaar en in 2018 de tarieven met 5 % verhogen. B & W van Leiden heeft dit voorgesteld aan de raad om de exploitatietekorten tegen te gaan.
De gemeentelijke zwembaden kosten jaarlijks ruim 200.000 euro meer en B & W wil deze overschrijding op de al bestaande subsidie zo snel mogelijk wegwerken.
Daarnaast wordt de bedrijfsvoering van de zwembaden ook doorgelicht en men wil meer gaan samenwerken met de gebruikers van het zwembad.
En het is van groot belang om nieuwe activiteiten te organiseren. Leiden heeft drie zwembaden: het Vijf Meibad, openluchtzwembad De Vliet en zwembad De Zijl.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl