De sluiting van zwembad Vitaloo in Bolsward per 2018 lijkt afgewend. Eerder werd bekend dat het zwembad zou moeten sluiten. Het college van de gemeente Zuid West Friesland trekt nu onder druk van de gemeenteraad en actievoerders het voornemen in om het zwembad op te heffen. Burgemeester en wethouders komen eind dit jaar nieuwe plannen voor de zwemvoorzieningen binnen de gemeente.
Als abonnee van ZwemRekreatie heeft u exclusief toegang tot de reguliere uitgave van ZwemRekreatie met een archief van duizenden artikelen. Meld u nu aan via het aanmeldformulier en voor slechts 35 euro per jaar blijft u op de hoogte van de laatste actuele informatie en belangrijke ontwikkelingen binnen de branche.
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u gebruik maken van het contactformulier. U krijgt dan per omgaande een reactie.