Welkom

splash3

Nieuws

Slechte start voor openluchtzwembad Zidewinde

650.000 liter is heel veel water en dat is weggestroomd omdat vandalen het nodig vonden om een vulslang los te trekken en op het droge te leggen.

Het zomer zwemseizoen is voor openluchtzwembad Zidewinde in Sprang-Capelle is niet echt ‘prettig’ begonnen. Omdat er geen camera’s hangen bij en om het zwembad, tast de gemeente Waalwijk in het duister wie de daders zijn.

Inmiddels is er een oproep gedaan via de lokale media. Eerder werd het zwembad ook al gedupeerd nadat betonnen banken en lichtmasten uit de grond waren getrokken.

De banken werden vervolgens in het zwembad gegooid, een schade van tienduizenden euro’s. Het blijkt maar weer eens te meer dat camera’s onmisbaar zijn.

Daarnaast wil de gemeente Waalwijk ook het terrein beter afsluiten met degelijk hekwerk.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Techniek van een nieuw zwembad

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl