Welkom

splash3

Nieuws

Schade bij zwembad De Stok groter dan gedacht

Vorige week is zwembad De Stok in Roosendaal opgeschrikt door het springen van een drinkwaterleiding in de machinekamer.

Wat voor een impact dat heeft blijkt nu wel, twee van de drie binnenbaden zijn nu al een week dicht en blijven voorlopig nog gesloten.

Er is door het water grote schade aangericht aan de technische installaties, zeker 20 pompen moeten compleet vervangen worden.

De schade kan wel oplopen in de tienduizenden euro’s. Het enige lichtpuntje is dat het wedstrijdbad wel weer in gebruik is genomen.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Techniek van een nieuw zwembad

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl