Meestal worden zwembaden in beton uitgevoerd maar het stichtingsbestuur van het Geert Vos openluchtzwembad in Erica heeft besloten om een roestvrijstalen (rvs) bad te realiseren.
Om het rvs bad te bekostigen zijn er verschillende acties gehouden en via twee donaties van totaal 40.000 euro en een bijdrage van de gemeente kan het zwembad geplaatst worden.
Een derde gulle gever uit Erica heeft het openluchtzwembad een waterspeelplaats aangeboden voor de allerkleinste kinderen en mindervaliden.
Door de inzet van vele vrijwilligers is men druk bezig om de twee projecten te realiseren. Een sterk staaltje van gemeenschapszin en maatschappelijke betrokkenheid in Erica.
Als abonnee van ZwemRekreatie heeft u exclusief toegang tot de reguliere uitgave van ZwemRekreatie met een archief van duizenden artikelen. Meld u nu aan via het aanmeldformulier en voor slechts 35 euro per jaar blijft u op de hoogte van de laatste actuele informatie en belangrijke ontwikkelingen binnen de branche.
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u gebruik maken van het contactformulier. U krijgt dan per omgaande een reactie.