De gemeente Den Haag gaat een toegangssysteem met pasjes invoeren bij alle gemeentelijke zwembaden. Aanleiding waren de meldingen over misstanden in het Zuiderparkbad.
Eind vorige maand zijn er al een aantal extra maatregelen genomen zoals beveiligers, meer cameratoezicht en standaard ID-controles.
In twee jaar tijd zijn er 48 incidenten in het Zuiderparkbad bij de politie geregistreerd. Deze incidenten hadden betrekking op aanrandingen, overlast door jongeren en diefstallen.
Als abonnee van ZwemRekreatie heeft u exclusief toegang tot de reguliere uitgave van ZwemRekreatie met een archief van duizenden artikelen. Meld u nu aan via het aanmeldformulier en voor slechts 35 euro per jaar blijft u op de hoogte van de laatste actuele informatie en belangrijke ontwikkelingen binnen de branche.
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u gebruik maken van het contactformulier. U krijgt dan per omgaande een reactie.