Welkom

splash3

Nieuws

Optisport meldt zich ook als kandidaat

Het noodlijdende zwembad De Boskuul in Lobith lijkt van de regen in de drup te komen. Naast de exploitanten Laco Recreatie en NLG heeft Optisport Exploitaties zich nu ook gemeld bij de gemeente Rijnwaarden als kandidaat.

Een verrassende ontwikkeling omdat de gemeente het zwembad heeft gesloten omdat men niet meer aan de veiligheidseisen kon voldoen. Eerder gooide de stichting die het zwembad exploiteerde al de handdoek in de ring.

De gemeente gaat de komende tijd gesprekken voeren met de kandidaten en hoopt in oktober een besluit te kunnen nemen. De activiteiten van het zwembad zijn tijdelijk overgeheveld naar het Lentebad in Zevenaar.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Uniek zoutwaterbad in Loppersum

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl