Welkom

splash3

Nieuws

Openluchtzwembad maakt werk van werving medewerkers

De winterperiode staat voor het Leussinkbad in Laren in het teken voor werving van nieuw personeel. Het openluchtzwembad in Laren zoekt toezichthouders en assistent-toezichthouders.

Dit kunnen scholieren en andere jongeren zijn die een leuke seizoensbaan willen, maar ook senioren die bijna of niet meer werkzaam zijn.

Het Leussinkbad biedt afwisselende seizoensbanen. Denk bijvoorbeeld aan helpen aan de kassa of als toezichthouder.

Toezichthouders / lifeguards houden toezicht op de gasten in en om het zwembad. Zij zijn als gastheer / gastvrouw aanspreekpunt voor de gasten en krijgen een Lifeguard training.

Deze seizoensmedewerkers krijgen een contract en de uren gaan in overleg. De toezichthouders van het Leussinkbad zijn vaak jongeren uit de omgeving of van een sportopleiding.

Nieuw is dat het Leussinkbad nu ook werkt met assistent-toezichthouders, die voor een vergoeding de toezichthouders ondersteunen.

Tijdens drukke momenten heeft het zwembad namelijk extra ogen nodig aan het bad, zoals bij activiteiten en bij mooi weer.

Deze assistent-toezichthouders ontvangen een gratis BHV cursus en Lifeguard training.

Deze plan van aanpak kan een blauwdruk zijn voor andere zwembaden om personeel te werven voor het komende seizoen.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Techniek van een nieuw zwembad

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl