In zwembad De Hoorn in Alphen aan den Rijn is er recentelijk een Opa en Oma dag georganiseerd. Ruim 750 opa’s en oma’s gingen met hun kleinkinderen zwemmen. Een ongekend resultaat voor een dergelijk evenement. Naast het zwemmen werden er tal van extra activiteiten georganiseerd. Het succes van het evenement geeft aan hoe populair zwemmen is en dat je met een activiteit als deze je kunt onderscheiden als zwembad.
Als abonnee van ZwemRekreatie heeft u exclusief toegang tot de reguliere uitgave van ZwemRekreatie met een archief van duizenden artikelen. Meld u nu aan via het aanmeldformulier en voor slechts 35 euro per jaar blijft u op de hoogte van de laatste actuele informatie en belangrijke ontwikkelingen binnen de branche.
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u gebruik maken van het contactformulier. U krijgt dan per omgaande een reactie.