Welkom

splash3

Nieuws

Nieuwe voorzitter zwembond wordt voorgedragen

Na een selectieprocedure is Michel van Bezuijen de beoogd opvolger van Erik van Heijningen als voorzitter van de zwembond. Het KNZB-bestuur heeft het advies van de selectiecommissie overgenomen.

Michel Bezuijen is sinds 2013 bestuurslid bij de KNZB en vice-voorzitter. Hij was 10 jaar werkzaam als wethouder en loco-burgemeester in de gemeente Haarlemmermeer en bestuurlijk verantwoordelijk voor de realisatie van Sportcomplex Koning Willem Alexander in Hoofddorp en sinds 2013 is hij burgemeester van Rijswijk.

michel-bezuijen
De selectiecommissie adviseerde het bestuur om Michel Bezuijen tijdens de Algemene Ledenvergadering (22 april 2017) voor te dragen als voorzitter, als de leden akkoord gaan wordt hij de nieuwe voorzitter.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Techniek van een nieuw zwembad

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl