Het Nederlandse architectenbureau VenhoevenCS en zijn Franse partner Ateliers 2/3/4/ hebben de prestigieuze ontwerpwedstrijd voor de bouw van het Olympisch Aquatics Centre in Parijs gewonnen.
Het is de enige accommodatie dat gebouwd gaat worden voor de Olympische Spelen van 2024. Zoals alle zwembaden tegenwoordig, wordt het Aquatics Centre duurzaam en energieneutraal gebouwd.
VenhoevenCS heeft in Nederland al naam gemaakt met de ontwerpen voor onder andere het Hofbad in Den Haag, Sportplaza Mercator in Amsterdam en Amerena in Amersfoort.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl