Welkom

splash3

Nieuws

Na 25 jaar aan de kant geschoven

Laco en exploitant van zwembad De Smelen in Geldrop, vindt het ongehoord en ongefundeerd, dat zonder toetsing van feiten en zonder enige bewijsvoering Laco zeer negatief is weggezet en onterecht een enorme imagoschade is toegebracht.

Dat is de schriftelijke reactie van directeur Bert Lavrijssen op de beslissing van de gemeente om de bestaande overeenkomst met exploitant per 31 augustus 2016 te beëindigen. Lavrijsen vindt uiterst teleurstellend dat Laco na meer dan 25 jaar mijn of meer aan de kant wordt geschoven door B & W en de gemeenteraad. Volgens Lavrijssen heeft Laco het zwembad al die tijd naar behoren geëxploiteerd. Word vervolgd.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Techniek van een nieuw zwembad

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl