Welkom

splash3

Nieuws

KNZB zet volgende stap richting Tokyo 2020

De KNZB heeft de volgende stap gezet richting Tokyo 2020 met de aanstelling van twee nieuwe hoofdcoaches voor het topzwemmen.

Na het eerder aanstellen van de nieuwe technisch directeur Andre Cats, worden Marcel Wouda en Mark Faber als hoofdcoaches verantwoordelijk de twee Nationaal Trainingscentra in Eindhoven en Amsterdam.

Wouda en Faber zullen de komende vier jaar het programma topzwemmen van de KNZB gaan vormgeven. Met de benoeming legt de KNZB een stevig fundament voor de verdere ontwikkeling van het Nederlandse topzwemmen.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Uniek zoutwaterbad in Loppersum

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl