De inkomsten van zwembad De Gelenberg in Druten zijn de laatste vijf jaar ongeveer gelijk gebleven, ondanks dat de bezoekersaantallen licht zijn teruggelopen.
Vier jaar geleden bezochten bijna 80.000 bezoekers het zwembad, maar vorig jaar is dat teruggelopen tot ruim 70.000. De inkomsten van het zwembad blijven de laatste jaren gelijk en bedragen rond de 360.000 euro per jaar.
Het zwembad is een promotiecampagne gestart met name gericht op 55-plussers. Vanuit deze doelgroep is nog groei te verwachten.
Als abonnee van ZwemRekreatie heeft u exclusief toegang tot de reguliere uitgave van ZwemRekreatie met een archief van duizenden artikelen. Meld u nu aan via het aanmeldformulier en voor slechts 35 euro per jaar blijft u op de hoogte van de laatste actuele informatie en belangrijke ontwikkelingen binnen de branche.
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u gebruik maken van het contactformulier. U krijgt dan per omgaande een reactie.