Binnen twee jaar tijd is het over en uit voor de exploitanten van openlucht zwembad Het Run in Drunen. In maart 2013 stootte de gemeente het zwembad af vanwege de de hoge exploitatie kosten en nu al is het doek gevallen voor de huidige eigenaren, een evenementen bureau. Het faillissement is inmiddels aangevraagd. De ondernemers hadden nog steun gevraagd bij de gemeente Heusden, maar die liet weten de ondernemers niet te kunnen helpen.
Maart 2013 heeft de gemeente Heusden het zwembad geprivatiseerd om van de hoge exploitatiekosten af te komen. De nieuwe eigenaren kregen van de gemeente een subsidie mee van 150.000 euro per jaar. Uiteindelijk lukte het ze niet om de exploitatie sluitend te krijgen.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl