Als proef zijn op tal van locaties in Nederland zwembaden open gegaan. De zogeheten Fieldlab evenementen van de overheid dienen als test voor de heropening van onder andere de zwembaden.
De evenementen vonden wel plaats met een beperkt aantal bezoekers die allemaal een negatieve coronatest moesten overleggen.
De proeven zijn voor zover bekend geslaagd te noemen en dienen als opmaat voor de algehele heropening van de zwembaden.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl