Welkom

splash3

Nieuws

Extra luchtkanalen voor een betere luchtkwaliteit

Sinds de opening van het nieuwe zwembad Amerena in Amersfoort zijn er klachten over de luchtkwaliteit. Deze klachten variëren van hoofdpijn, tranende ogen, jeuk of geïrriteerde luchtwegen.

Vanwege de aanhoudende klachten is men nu gestart met het installeren van extra luchtbehandelingskanalen. Met deze maatregel hoopt men de problemen met de luchtkwaliteit op te kunnen lossen.

Het nieuwe megasportcomplex van Amersfoort is vorig jaar april open gegaan voor publiek en kostte 26 miljoen euro.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Techniek van een nieuw zwembad

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl