Welkom

splash3

Nieuws

Evaluatie De Waterlinie klinkt als mosterd na de maaltijd

De gemeenteraad van Culemborg heeft besloten het proces van de totstandkoming van zwembad De Waterlinie samen met het college van B & W te evalueren.

Doel van de evaluatie is om eventuele valkuilen en/of fouten een volgende keer te kunnen vermijden.

De evaluatie bestaat uit twee onderdelen, een online enquête en een gesprek met een aantal betrokkenen die een rol hebben gespeeld in het proces.

Uitkomsten van de enquête en van het gesprek worden verwerkt in een verslag, inclusief de aanbevelingen, dat vervolgens door de gemeenteraad aan het college van B & W wordt aangeboden.

Ruim een jaar geleden waren er diverse problemen rondom de oplevering van De Waterlinie. De evaluatie klinkt eigenlijk als een typisch geval van mosterd na de maaltijd.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Techniek van een nieuw zwembad

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl