Welkom

splash3

Nieuws

Drijvend zwembad Amstelveen kan worden geplaatst

Nederland op zijn smalst, de modderkruiper is na meervoudig ecologisch onderzoek niet aangetroffen in de Amstelveense poel. De gemeente Amstelveen kan nu eindelijk starten met de aanleg van het drijvende zwembad in de Amstelveense poel.

Het drijvende zwembad, dat tot 2014 in de Amstel lag, moet zorgen dat het imago van de veenpoel weer wordt opgekrikt. Een horecaondernemer van een nabijgelegen twee sterren restaurant wilde de aanleg voorkomen en kreeg via de rechter in eerste instantie gelijk.

Maar nu dat is aangetoond dat de modderkruiper niet aanwezig is hoopt de gemeente zo snel mogelijk het drijvende zwembad te plaatsen.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Techniek van een nieuw zwembad

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl