Binnen de gemeente Twenterand is er een akkoord bereikt over hoe het nu verder moet de zwembaden in de regio. Door daadkrachtig optreden van de twee belangrijkste partijen komt er een nieuw overdekt zwembad bij het huidige zwembad De Stamper in Vriezenveen. Aquapark De Zandstuve in Vroomshoop en het geprivatiseerde openluchtbad De Groene Jager in Den Ham worden met duurzame investeringen toekomstbestendig gemaakt.
De eerdere plannen voor een nieuw overdekt zwembad op een andere locatie zijn te duur en de risico’s zijn groter dan nieuw te bouwen bij De Stamper. Met name de al aanwezige infrastructuur, eigendom van gronden en de aanwezige voorzieningen, hebben daarom de doorslag gegeven.
Als abonnee van ZwemRekreatie heeft u exclusief toegang tot de reguliere uitgave van ZwemRekreatie met een archief van duizenden artikelen. Meld u nu aan via het aanmeldformulier en voor slechts 35 euro per jaar blijft u op de hoogte van de laatste actuele informatie en belangrijke ontwikkelingen binnen de branche.
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u gebruik maken van het contactformulier. U krijgt dan per omgaande een reactie.