Welkom

splash3

Nieuws

Coronabezuinigingen op zwembaden halen niets uit

Laten we hopen dat de bezuinigingen, die er zeker aankomen vanwege de coronacrisis, niet ten koste gaan van de zwembaden.

Want als ons één ding leert is dat gemeenten het eerste denken aan zwembaden omdat ze het meeste aan lokale subsidie ontvangen.

Alleen heeft een zwembad zonder of met een beperkte subsidie geen bestaansrecht, dat heeft de praktijk al aangetoond.

Nu ook weer worden bepaalde zwembaden bedreigd in hun bestaansrecht door forse ingrepen op de subsidies.

Bezuinigingen op zwembaden halen niets uit en zorgen alleen maar voor veel onrust binnen de lokale samenleving.

En zwembaden spelen nu ook een belangrijke rol tijdens de coronacrisis, zwemmen is een goede therapie om te herstellen van corona.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Techniek van een nieuw zwembad

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl