De bouw van het nieuwe sportcomplex in Gilze en Rijen is gestart, eind maart 2018 moet sportcomplex Den Butter klaar zijn voor gebruik.
Het complex wordt gebouwd volgens het Design Build & Maintenance principe, dat betekent dat het onderhoud voor 25 jaar is meegenomen in de bouwkosten.
Van der Horst Building Partners en Terberg Totaal Installaties zijn verantwoordelijk voor de bouw en het ontwerp is van Slangen + Koenis Architecten.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl