Welkom

splash3

Nieuws

Bhvbz wordt opgenomen in nieuwe Omgevingswet

Het Ministerie van Infrastructuur en Milieu heeft besloten om niet door te gaan met het wijzigen van het Bhvbz (Besluit hygiëne en veiligheid badinrichtingen en zwemgelegenheden).

Reden is de inwerkingtreding van het Besluit Activiteiten Leefomgeving (BAL) in 2018. De gehele zwemwaterregelgeving wordt dan geïntegreerd in de Omgevingswet.

Het ministerie vindt het onwenselijk om de eigenaren van zwembaden op zo’n kort termijn twee keer met nieuwe wet- en regelgeving te confronteren.

Een en ander betekent wel dat de huidige Bhvbz tot aan de inwerkingtreding van het Besluit Activiteiten Leefomgeving (BAL) blijft gehandhaafd. Later meer hierover.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Uniek zoutwaterbad in Loppersum

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl