In Winsum is een grote actie opgestart voor het behoud van zwembad de Hoge Vier. Inwoners hebben in totaal maar liefst 5000 handtekeningen verzameld. Wat maar weer eens aangeeft dat een zwembad bijzonder leeft onder de bevolking.
De gemeente heeft aangegeven de handtekeningen serieus te nemen en zal het meenemen in de verdere besluitvorming. Men gaat met het bestuur van het zwembad opnieuw overleggen over de voorgenomen bezuinigingen.
Dit jaar wil de gemeente 35.000 euro bezuinigen en volgend jaar 50.000 euro. Het zwembad heeft al aangegeven dat het dan niet meer mogelijk is om de Hoge Vier naar behoren te exploiteren.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl