Zwembad ’t Molengors in Zuidland heeft het energielabel A in de wacht gesleept. Het certificaat wordt uitgereikt aan bedrijven en organisaties die veel aan energiebesparing doen. ’t Molengors heeft sinds het zwembad door vrijwilligers wordt geëxploiteerd veel aan energiebesparing gedaan.
Er is onder andere een zwembadafdekking geïnstalleerd waardoor het water langer warm blijft en er zijn zonnekoepels geplaatst op de daken van de gebouwen. De accommodatie van zwembad ’t Molengors is al meer dan 40 jaar oud en wordt goed onderhouden door vrijwilligers en krijgt veel steun van sponsors.
Het groene energielabel geeft aan dat er meer dan voldoende wordt bespaard op energie. Het certificaat werd in 2010 al eerste uitgereikt aan het Neptunusbad in Klazienaveen.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl