Het AGO Zwembad in Diemen biedt al bijna 40 jaar speciale voorzieningen voor mensen met een verstandelijke of fysieke handicap, mensen met dementie en mensen met een medische indicatie.
De gemeente Amsterdam draagt vanaf de bouw van het AGO Zwembad in 1977 bij met een jaarlijkse structurele subsidie, maar die stopt per 1 januari 2017.
De Stichting AGO heeft nu een rechtszaak aangespannen tegen het besluit van de gemeente Amsterdam om de subsidie te stoppen. Ondertussen heeft het bestuur ook gesprekken gevoerd met een aantal exploitanten om het zwembad over te nemen.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: info@zwemrekreatie.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar info@zwemrekreatie.nl