Welkom

splash3

Nieuws

Mega verbouwing Tongelreep om verlies weg te werken?

Het kost de gemeente Eindhoven jaarlijks 3,1 miljoen om zwembad De Tongelreep en Pieter van den Hoogenband zwemstadion te exploiteren. Er zijn nu plannen om De Tongelreep grondig te gaan verbouwen voor maar liefst een bedrag van 14,4 miljoen euro.

Volgens berekeningen van de gemeente wordt het verlies dan op het zwembadcomplex teruggebracht tot nul? Op dit moment moet er jaarlijks steeds meer dan 1 miljoen euro bij de exploitatie van het complex.

Als de verbouwing doorgaat sluit het het bekende Golfslagbad en wordt het bestaande 25-meterbad gerenoveerd. Overigens groeit het verzet tegen sluiting van het Golfslagbad en er is inmiddels een digitale handtekeningenactie gestart.

A&P

Zwembaden

ZR Video's

Techniek van een nieuw zwembad

Lid worden

Archief ZwemRekreatie

Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl

Aanmeldformulier


captcha
Vul bovenstaande reeks in

Uitgaves

Uitgaves

Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.

Lid worden

Contact




Neem contact op

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl