Zwembad in Almere Poort is nu bijna een jaar open en de meningen van de gebruikers zijn verdeeld.
Het zwembad dat is gebouwd volgens het 2521 concept heeft nogal wat opstartproblemen gekend, zo waren er voor de opening van het zwembad twee forse lekkages.
De temperatuur van het water varieert nog al eens, de kleedcabines zijn te klein en de zwemmers vinden het niet prettig dat ze bij de entree van het zwembad al hun schoenen moeten uittrekken.
Daarnaast zijn er ook te weinig douches aanwezig. Al deze klachten zijn er nog steeds en er is nog geen oplossing voor gevonden.
Het zwembad kostte zes miljoen euro en is gebouwd volgens het zogenaamde 2521 concept en dat is een zwembad zonder ‘toeters en bellen’.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl