Het is Maarten van der Weijden niet gelukt het wereldrecord 24 uur zwemmen te verbeteren. Na 18 uur lag hij al teveel achter op het schema en kon hij het fysiek niet meer opbrengen. Het wereldrecord blijft staan op naam van de Zweed Anders Forvass, die in 1989 in 101,9 kilometer aflegde.
Eerder werd al bekend dat er in 2020 een nieuwe variant komt op de Elfstedenzwemtocht met bekende Nederlanders die in estafette de tocht gaan zwemmen. Met zijn geslaagde Elfstedenzwemtocht in 2019 haalde hij maar liefst 6,1 miljoen euro op voor KWF Kankerbestrijding.
Het archief van ZwemRekreatie omvat duizenden artikelen. Stuur een email voor meer informatie: zwemrekreatie@ziggo.nl
Om de uitgaves van ZwemRekreatie te bekijken dient u abonnee en ingelogd te zijn. Bestaande abonnees kunnen een inlogcode aanvragen door een mail te sturen.
Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u een mail sturen naar zwemrekreatie@ziggo.nl